loader image

توزیع ۳ هزار بسته نوشت‌افزار میان دانش‌آموزان کم‌برخوردار گچساران

توزیع ۳ هزار بسته نوشت‌افزار میان دانش‌آموزان کم‌برخوردار گچساران

شرکت بهره‌برداری نفت و گاز گچساران ۳ هزار بسته نوشت‌افزار میان دانش‌آموزان کم‌برخوردار در حوزه فعالیت این شرکت توزیع کرد.

به گزارش شانا به نقل از شرکت بهره‌برداری نفت و گاز گچساران، مهرداد کاهکش، مدیرعامل این شرکت گفت: همگام با پویش اهدای بسته‌های آموزشی به دانش‌آموزان مناطق محروم در شرکت ملی نفت ایران، شرکت بهره‌برداری نفت و گاز گچساران نزدیک به ۳ هزار بسته نوشت‌افزار میان دانش‌آموزان مناطق محروم روستاهای همجوار تأسیسات نفتی توزیع کرد.

وی با اشاره به ضرورت تأمین نیازهای دانش‌آموزان مناطق کم‌برخوردار همجوار با تأسیسات نفت اظهار کرد: شرکت نفت و گاز گچساران برای ایفای مسئولیت‌های اجتماعی و اقدام‌های عام‌المنفعه خود، توجهی ویژه‌ به فراهم آوردن زمینه‌های مناسب تحصیل دانش‌آموزان در مناطق محروم همجوار با تأسیسات این شرکت داشته؛ از این رو در کنار حمایت‌های انجام‌شده هر ساله اقدام به توزیع بسته‌های نوشت‌افزار بین دانش‌آموزان این مناطق کرده است.

مدیرعامل شرکت بهره‌برداری نفت و گاز گچساران ادامه داد: طرح پویش اهدای بسته‌های آموزشی به دانش‌آموزان محروم مناطق نفت‌خیز و گازخیز کشور به‌منظور توانمندسازی دانش‌آموزان بومی و محروم این مناطق و ایجاد توسعه پایدار اجرا می‌شود.

کاهکش با بیان اینکه با توانمندسازی علمی، می‌توان نیروی بومی را برای مشاغلی که در آینده ایجاد می‌شود، آموزش داد، گفت: دانش‌آموزان امروز مدیران آینده این صنعت هستند و در این دیدار تلاشمان این است که مشکلات را از نزدیک بررسی کنیم و بر اساس اولویت‌بندی به آنها رسیدگی کنیم.

بر اساس این گزارش، در این مراسم که در مدارس روستاهای همجوار تاسیسات نفت گچساران برگزار شد، امام جمعه موقت گچساران، بخشدار مرکزی گچساران، رئیس آموزش و پرورش و معاون آموزش و پرورش گچساران و جمعی از مدیران نفت گچساران حضور داشتند.

کد خبر 464145

منبع خبر از سایت شانا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *