loader image

مقاوم‌سازی، هوشمندسازی و بهینه‌سازی؛ اهداف راهبردی شرکت ملی گاز

مقاوم‌سازی، هوشمندسازی و بهینه‌سازی؛ اهداف راهبردی شرکت ملی گاز

معاون وزیر نفت در امور گاز گفت: تأمین گاز مطمئن و پایدار، اولویت اصلی شرکت ملی گاز ایران است و وظیفه ماست که این نعمت خدادادی را به‌درستی به مردم برسانیم تا آرامش و آسایش را مهمان خانه‌های هموطنان خود کرده باشیم.

به گزارش شانا به نقل از شرکت ملی گاز ایران، مجید چگنی ضمن بازدید از ساختمان اداری جدید شرکت گاز استان تهران که به‌منظور خدمت‌رسانی مطلوب‌تر به مشترکان، در حال ساخت است، اظهار کرد: هر نوع خدمتی که از سوی کارکنان تلاشگر شرکت ملی گاز ایران برای مردم انجام شود، بی‌شک نزد خداوند متعال جایگاهی ویژه‌ خواهد داشت.

وی درباره مقدار شبکه شهری و روستایی و مقاوم‌سازی تأسیسات و ابنیه گاز گفت: ما بیش از ۴۱۷ هزار کیلومتر شبکه شهری و روستایی داریم که این آمار به نوبه خود بسیار عظیم است و در همین زمینه، در بخش مقاوم‌سازی شبکه‌ها نیز، کارهای بسیار مهمی انجام شده است و این روند همچنان ادامه دارد.

مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران ادامه داد: گازرسانی به همه شهرهای کشور انجام شده و تعداد اندکی روستا در استان‌ها باقی مانده است که آن‌ها نیز در خط پایانی گازرسانی قرار دارند.

چگنی مقاوم‌سازی، هوشمندسازی و بهینه‌سازی را جزو سیاست‌های محوری این شرکت اعلام و تصریح کرد: هوشمندسازی در شرکت ملی گاز ایران با سرعت بالایی در حال انجام است که امیدواریم ادامه‌دار باشد.

وی گفت: در بخش مقاوم‌سازی تأسیسات و بهینه‌سازی مصرف گاز نیز اقدام‌هایی در حال انجام است، خوشبختانه شرکت گاز استان تهران در بخش مقاوم‌سازی، نسبت به دیگر شرکت‌های گاز استانی پیشروست و انتظار داریم این شرکت تجربه‌هایش در این بخش را با دیگر شرکت‌های گاز استانی به اشتراک گذارد.

کد خبر 461876

منبع خبر از سایت شانا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *