loader image

نماینده مجلس از شرکت گاز قزوین قدردانی کرد

به گزارش شانا به نقل از شرکت ملی گاز ایران، علی حجتی‌پور، مدیرعامل شرکت گاز استان قزوین در این دیدار گفت: در این برهه از زمان مردم ما به خدمت‌رسانی صادقانه نیاز دارند و هدف اصلی شرکت گاز استان قزوین هم با توجه به وظیفه ذاتی آن، بر این امر استوار است.

وی مشترکان بهره‌مند از گاز طبیعی شهرستان بویین‌زهرا را بیش از ۵۰ هزار مشترک اعلام و تصریح کرد: از ۱۲۶ روستا در این شهرستان، ۱۱۱ روستا به شبکه سراسری گاز طبیعی متصل هستند و ۵ روستای قشلاق حاجی‌آباد، بالا خانلو، چنار اولیا، پتکوه و علی‌آباد رامند در مرحله بررسی آغاز گازرسانی هستند.

مدیرعامل شرکت گاز استان قزوین تعداد روستاهای بهره‌مند از گاز در شهرستان آوج را ۹۷ روستا دانست و افزود: تنها دو روستا در این شهرستان از گاز طبیعی محروم هستند و مشترکان گاز طبیعی در شهرستان آوج بیش از ۱۹ هزار و ۴۰۰ مورد است.

روح‌الله عباسپور، نماینده بویین‌زهرا وآوج در مجلس هم با قدردانی از زحمات مدیریت و کارکنان شرکت گاز استان در ارائه خدمات گازرسانی به‌ویژه به مناطق محروم گفت: مردم این شهرستان‌ها بسیار قانع هستند و خدمت‌رسانی به آنان، رضایت خداوند متعال را به همراه دارد.

منبع خبر از سایت شانا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *